Wspieramy lokalny sport !

Z dumą wspieramy lokalny sport traktując to nie jako obowiązek, ale przywilej firmy funkcjonującej na terenie Zawiercia i pracującej dla jego mieszkańców. Dlatego też jesteśmy jednym z partnerów Klubu Piłkarskiego Warta Zawiercie.

Chętnie wspieramy różnego typu inicjatywy lokalne, bo czujemy się częścią tego środowiska – podkreśla Krzysztof Tomczak, prezes zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.

Nasz przedstawiciel w IV-ligowych rozgrywkach radzi sobie ze zmiennym szczęściem, ale po 9 kolejkach, z dorobkiem 15 punktów, zajmuje piąte miejsce w tabeli tracąc do lidera – Ruchu Radzionków – 10 punktów. Zespół wygrał pięć ligowych spotkań, a czterokrotnie schodził z boiska pokonany. Co ciekawe, jako jeden z pięciu zespołów w lidze, KP Warta Zawiercie nie odnotowała żadnego remisu.

Do zakończenia pierwszej rundy rozgrywek zostało pięć kolejek. W najbliższej, zaplanowanej na sobotę 9 października, Warta Zawiercie zmierzy się na własnym boisku z drużyną MKS Śląsk Demarko Świętochłowice, a w kolejny weekend – 16 października – pojedzie do Łazisk Górnych i zmierzy się z miejscową Polonią. Oba zespoły słabiej radzą sobie w rozgrywkach, co pozwala mieć nadzieję na zgarnięcie w obu potyczkach kompletu punktów.

Dodatkowo:

Comments are closed.