Wspieramy Ostoję dla Zwierząt

Fundacja Ostoja dla Zwierząt to kolejna organizacja, z którą Zakład Gospodarki Komunalnej podpisał umowę współpracy, w ramach działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Podpisana umowa to dowód na konsekwencję Zarządu Spółki w zakresie współpracy z organizacjami i stowarzyszeniami funkcjonującymi na terenie powiatu zawierciańskiego. Działalność prospołeczna, to dla wielu przedsiębiorstw – w tym dla Zakładu Gospodarki Komunalnej – nie tylko kwestia wizerunkowa, ale świadomy model prowadzenia działalności.

– Chcemy i będziemy wspierać przedsięwzięcia realizowane na rzecz lokalnej społeczności. I nie mamy w tym żadnego ukrytego celu. Czujemy, że to właściwe zachowanie – mówi Jarosław Mazur, Prezes Zarządu ZGK.

Tym razem do grona partnerów Spółki dołączyła Fundacja Ostoja dla Zwierząt, która aktywnie działa na rzecz porzuconych zwierząt z powiatu zawierciańskiego. Spółka wesprze fundację w zakresie zakupu karmy oraz usług weterynaryjnych, pomoże także w naprawie kojców i bud dla psów.

– Myślę, że nie tylko my jesteśmy wrażliwi na los naszych czworonożnych przyjaciół – mówi Prezes Jarosław Mazur. – Warto wspierać ludzi, którzy poświęcają wiele wysiłku na opiekę nad potrzebującymi zwierzętami.

Comments are closed.