Mikołaj nie ominął ZGK

Początek grudnia to zwyczajowo czas oczekiwania na przybycie Św. Mikołaja. Nie inaczej było i w tym roku. Święty 5 grudnia odwiedził dzieci pracowników ZGK.

Mikołaj spotkał się w dzieciakami w salce Miejskiego Ośrodka Kultury. Miejsce nieprzypadkowe, bo nie tylko często odwiedzane przez dzieci, ale i Mikołajowi doskonale znane. Wszak nie pierwszy raz w MOK-u gościł. Nim w ręce dzieci powędrowały prezenty, wszyscy wspólnie obejrzeli film „Świąteczna niespodzianka”.

Było gwarnie i radośnie. Jak to zwykle bywa, emocji nie brakowało. Dało się je wyczuć tak u najmłodszych, jak i tych nieco starszych dzieci. A nawet i rodzice nie ukrywali radości z przybycia Mikołaja. W końcu okazja do spotkania ze Świętym nadarza się tylko raz w roku.

– Cóż powiedzieć, nawet u mnie Mikołaj wywołał uśmiech na twarzy, choć już jakiś czas temu przestałem być dzieckiem – zdradza Jarosław Mazur, prezes ZGK. – Najważniejsze jednak, że daliśmy wiele radości naszym dzieciom. W końcu to z myślą o nich zapraszamy Mikołaja.

Comments are closed.