Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej

Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej to święto tych wszystkich, którzy każdego dnia, często pozostając niezauważeni, pracują na rzecz lokalnej społeczności.

Miejscy bohaterzy.

Jak wiele znaczy ich praca? Wystarczy wyobrazić sobie, że przez tydzień nie będą wywożone śmieci, nie będzie sprzątane miasto, czy obsługiwane wodociągi lub autobusy. Ciężko to sobie wyobrazić, prawda? Ludzie ci często wykonują trudną i niewdzięczną pracę, jednak z punktu widzenia społecznego – niezbędną. Tacy miejscy bohaterowie dnia codziennego.

W ubiegłym tygodniu z załogą Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. spotkał się Prezydent Miasta Łukasz Konarski oraz Sekretarz Miasta Agata Jarza-Korpyś oraz członkowie Rady Nadzorczej. Było to symboliczne podziękowanie i docenienie pracy, jaką wykonuje załoga ZGK. Wyróżniający się pracownicy otrzymali z rąk Prezesa dyplom za wybitne zaangażowanie w prace na rzecz Spółki.

– Jestem dumny z załogi – mówi Jarosław Mazur, prezes ZGK – Mają naprawdę ciężką pracę, ale wkładają w nią wiele wysiłku i serca. To dzięki nim ciągle się rozwijamy, zdobywamy kolejne laury w różnych rankingach i umacniamy swoją pozycję na rynku odpadów w regionie.

 

 

Comments are closed.