Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. z tytułem Gazeli Biznesu

W ubiegłym tygodniu ogłoszono laureatów plebiscytu „Gazele Biznesu” organizowanego przez Puls Biznesu. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zawierciu sklasyfikowano na 124 miejscu wśród 4490 firm z całej Polski.

Gazele Biznesu to ranking organizowany dla małych i średnich firm nieprzerwanie od 2000 roku przez redakcję Pulsu Biznesu, zajmującą się tematami szeroko rozumianej gospodarki. Co ważne, udział w rankingu jest bezpłatny, a on sam opiera się na osiąganych przez firmy wynikach finansowych, co jest jednym z najobiektywniejszych kryteriów oceny.

W najnowszym rankingu ZGK sklasyfikowano na 124 miejscu w kraju i 8 w województwie śląskim, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę fakt, że w całym zestawieniu wzięło udział aż 4490 firm. Przychody spółki, w stosunku do roku 2020, wzrosły aż o 289 procent.

– Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ale i potwierdzenie tego, że pracujemy według najwyższych standardów, bardzo efektywnie i – co najważniejsze – rozwijamy się – mówi Edyta Duda, prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Kompletny ranking można znaleźć pod adresem:

 

 

Comments are closed.